شرکت نوین سازان ستاره صنعت
شرکت نوین سازان تهران
شرکت نوین پردازان قطعه - تولید کننده انواع قطعات یدکی و مصرفی دستگاه های نقطه جوش
شرکت نوین پردازان قطعه - تولید کننده انواع قطعات یدکی و مصرفی دستگاه های نقطه جوش
شرکت نوین سازان تهران
شرکت نوین سازان ستاره صنعت
شرکت مهندسی نوین نت فراگیر

نوین سازان ستاره صنعت

شركت نوين سازان ستاره صنعت طراح و سازنده انواع دستگاه هاي اتوماتيك توليد تيرچه، مش، پانل ديواري، خاموت و ستون آرمانور مي باشد.

شركت نوين سازان ستاره صنعت با بيش از دو دهه تجربه در عرصه طراحي و توليد دستگاه هاي جوش مقاومتي و خطوط اتوماتيك توليد، تاكنون بيش از 70 خط توليد تيرچه، مش، پانل ديواري، ستون آرماتور و خاموت را در سراسر كشور نصب و راه اندازي كرده است. همچنين اين شركت موفق به اخذ تائيديه فني از مركز تحقيقات ساختماني و مسكن، براي خطوط مذكور شده است.

نوین سازان تهران

شرکت نوین سازان تهران طراح و سازنده انواع تجهیزات و ماشین آلات جوش مقاومتی در انواع پورتابل(گان)، ایستگاهی، اتوماسیون و خطوط تمام اتوماتیک تولید رادیاتور پانلی

شرکت نوین سازان تهران از سال 1370 تحت مالکیت بخش خصوصی و با هدف تامین نیازهای کشور در زمینه جوش مقاومتی اقدام به طراحی، ساخت و نصب تجهیزات صنعتی جوش و اتوماسیون صنعتی بخصوص در زمینه ماشین سازی، شروع به فعالیت نموده است. این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه مهندسی و تحقیق، بسیاری از پروژه های صنعت خودروسازی کشور را(شامل مراحل طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی) به انجام رسانده است.

نوین پردازان قطعه

شرکت نوین پردازان قطعه در سال 1381 با هدف تولید قطعات یدکی و مصرفی شرکتهای خودروساز شروع به فعالیت نموده است.

شرکت نوین پردازان قطعه در حال حاضر انواع قطعات یدکی مصرفی دستگاه های جوش مقاومتی، خطوط تولید تیرچه و مش و همچنین خطوط تولید لوازم خانگی را تامین می نماید. این شرکت در زمینی به مساحت 2000 متر در شهر صنعتی البرز مستقر بوده و حجم تولید آن بالغ بر 50 تن قطعه در سال با آلیاژهای پایه مس، برنج، فولاد و آلومینیوم می باشد.

مهندسی نوین نت فراگیر

شركت مهندسي نوين نت فراگير طراح و مجري شيوه هاي نوين نگهداري وتعميرات در صنايع خودروسازي كشور از سال 1382 شروع به فعاليت نموده است.

شركت مهندسي نوين نت فراگير با پشتوانه علمي و مهندسي و همچنين تجربه اجرايي ده ساله در پروژه هاي بزرگ صنعتي با ارائه خدمات مهندسي نگهداري وتعميرات ، نصب و راه اندازي و تأمين قطعات يدكي و مصرفي فعاليت دارد.