شرکت نوین سازان ستاره صنعت
شرکت نوین سازان تهران
شرکت نوین پردازان قطعه - تولید کننده انواع قطعات یدکی و مصرفی دستگاه های نقطه جوش
شرکت نوین پردازان قطعه - تولید کننده انواع قطعات یدکی و مصرفی دستگاه های نقطه جوش
شرکت نوین سازان تهران
شرکت نوین سازان ستاره صنعت
شرکت مهندسی نوین نت فراگیر
 

معرفی شرکت نوین نت فراگیر

شرکت "نویننت فراگیر" (سهامی خاص)، عضوی از گروه صنعتی نوینسازان میباشد. فعالیت این شرکت از سال 1378 به عنوان بخش پشتیبانی فنی شرکت نوینسازان شروع و با گسترش فعالیتها و خدمات در حوزه نصب و راهاندازی و انجام خدمات نگهداری و تعمیرات، در سال 1382 به عنوان یک شرکت مستقل به ثبت رسید.   

قریب به یک دهه فعالیت در  پروژههای بزرگ صنعتی، شرکت نویننت فراگیر را به عنوان یکی از شرکتهای مطرح در زمینه خدمات صنعتی ( نصب و راهاندازی ، نگهداری و تعمیرات) معرفی کرده است. در طول این سالها، شرکت توانسته است خدمات خود را به بیش از 100 شرکت ارایه نموده و نصب و راهاندازی بیش از 4000 دستگاه انواع تجهیزات تولیدی را به اجرا درآورده و با صرف بیش از 300 هزار نفر روز، خدمات نگهداری و تعمیرات حدود 30 هزار تجهیز شیفت را انجام دهد. 

هماکنون شرکت نویننت فراگیر آمادگی و توانایی ارائه خدمات خود را به بخشهای مختلف تولیدی و خدماتی، از قبیل صنایع خودروسازی، نفت وگاز پتروشیمی، قطعهسازی، آب و برق و نیرو، صنایع غذایی، صنایع فولاد، تاسیسات شهری و حمل و نقل، بیمارستانها، ادارات، و سایر حوزهها را دارد.  

این شرکت سازمانی قوی، یکپارچه، منعطف و متشکل از تخصصهای مختلف را در قالب واحدهایی همچون تضمین کیفیت، ایمنی و بهداشت، فنیمهندسی، آموزش، مدیریت پروژه ، مدیریت نت، طرح و برنامه، امور خرید و انبار، امور بازرگانی، امور پشتیبانی ، جهت هدایت و اجرای مناسب قراردادهای خود با مشتریان و کارفرمایان ایجاد کرده است.    

شرکت نوين نت فراگير عضو رسمی انجمن ملی نت ایران و دارنده گواهینامه ایزو 9001 در زمینه نصب و راهاندازی، نگهداری و تعمیرات تجهیزات صنعتی از موسسه DQS آلمان میباشد.   

همچنین اين شرکت موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامهریزی (سابق) در رشتههای صنعت و معدن (پایه 3 ) ، رشته تاسیسات و تجهیزات (پایه 5 ) و رشته نیرو (پایه 5 ) شده است .